O mnie

Nazywam się Piotr Szlagor i jestem nauczycielem matematyki oraz przedmiotów informatycznych. Na co dzień mieszkam w Bielsku-Białej, w malowniczej scenerii Beskidów. 

Oprócz oczywistych zainteresowań związanych z matematyką i informatyką, pasjonuję się również fotografią oraz filmowaniem kamerami sportowymi. Lubię także uprawiać sport, a w szczególności koszykówkę. Wszystkie zainteresowania staram się łączyć z nowoczesnymi technologiami i dobrodziejstwami, które niesie ze sobą Web 2.0. 

Specjalizuję się również w tworzeniu i administracji serwisami opartymi o różne platformy (np. Blogger, Wordpress, Joomla, Moodle), obsłudze różnych systemów operacyjnych (Windows, Linux), grafice 2D (Photoshop, Corel Draw), animacji (Google Web Designer) i 3D (Blender, Sketchup) oraz biegłym poruszanie się po świecie nowych technologii. Ostatnimi czasy bawię się równiez kamerą GoPro. 

Zdarzyło mi się stworzyć pierwszy w Polsce podręcznik użytkowania środowiska programistycznego Scratch. Obecnie najnowszą jest jego trzecia wersja, wydana przez Komputer Świat we wrześniu 2015.
Od 2015 roku  jestem również duchem sprawczym szkolnej platformy zdalnego nauczania e-zstih.edu.pl.

Popularne posty z tego bloga